شرکت تخصص کار

شرکتِ «تخصص‌کار» از سال ۱۳۷۴ فعالیت خود را آغاز کرد و محصول «محافط دندان قروچه» را -که وسیله‌ای فوق‌العاده کارآمد است- تولید نمود.

 محافظ دندان قروچه‌ی آرامش دارای پروانه‌ی‌ ساخت از اداره‌ی کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت است. این محصول بدون‌سایز (Free Size) و خودتنظیم است که با وزن کم‌تر از ۹ گرم و با حرکات زبان و فکِ بیمار کاملاً هماهنگ می‌شود.

 استفاده از آن برای بیمار راحت است و درصورت چاق یا لاغرشدنِ فرد نیاز به هیچ نوع تنظیم مجددی ندارد. نمونه‌های مشابه این محصول با نام نایت‌گارد (Night Guard) به‌طور گسترده و با قیمت بالاتر در سطح جهان استفاده می‌شوند.

این سایت متعلق به اعضای شرکت تخصص کار می باشد ، ما مسرور هستیم که می توانیم در زمینه حفظ دندان های جامعه فعالیت نمایم .

مشخصات شرکت در سایت روزنامه رسمی کشور قابل جستجو می باشد .

درباره محصول

این محصول دارای پروانه‌ی‌ ساخت به‌شماره‌ی ۸۶۸۷۶۹۳۶ از اداره‌ی کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت است.

این محافظ دندان قروچه بدون‌سایز (Free Size) و خودتنظیم است، با وزن کم‌تر از نُه گرم که با حرکات زبان و فکِ بیمار کاملاً هماهنگ می‌شود و استفاده از آن برای بیمار بسیار راحت است و درصورت چاق یا لاغرشدنِ فرد نیاز به هیچ نوع تنظیم مجددی ندارد.

نمونه‌های مشابه این محصول با نام نایت‌گارد (Night Guard) به‌طور گسترده و با قیمت حدود ۳۵ دلار در سطح جهان استفاده می‌شود.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

اعضاء شرکت

نیما کفش آرا

گرافیست

تبلیغات محیطی

نیما کفش آرا

گرافیست

تبلیغات محیطی

نیما کفش آرا

گرافیست

تبلیغات محیطی

نیما کفش آرا

گرافیست

تبلیغات محیطی

نیما کفش آرا

گرافیست

تبلیغات محیطی

نیما کفش آرا

گرافیست

تبلیغات محیطی

خبرنامه تخصص کار

جهت اطلاع از آخرین اخبار و محصولات جدید شرکت تخصص کار مشترک شوید:

عضویت در خبرنامه